Hakkımızda

Soyer Gıda Tarım Ürünleri Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Soyer Gıda olarak, gıda sektöründe uzun yıllardır elde ettiğimiz tecrübemize dayanarak yöresel unlu mamul, et, et ürünleri ve diğer çiftlik ve köy ürünleri alanında faaliyet gösteriyoruz. Amacımız ülkemizin doğal değerlerini ve ürünlerini geleneksel yöntemleri bozmadan siz değerli müşterilerimize her ortamda ulaştırabilmektir. İstiyoruz ki marka bilinirliğimiz kalite ve doğallığımızdan gelsin.

MİSYONUMUZ
Hiçbir ticari kazanımın kaliteli ve doğal üründen, en önemlisi insan sağlığından üstün olmadığını benimseyerek geçirdiğimiz 60 yıllık ticari hayatımız bizim temel misyonumuzdur. Kısaca, sağlıklı ve doğal ürünler tüketmek herkesin hakkıdır diyoruz ve tüm imkanlarımızla bunun için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ
Faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde doğal ve sağlıklı hammaddelerden vazgeçmiyor, geleneksel yöntemlerle üretim yapıyoruz. Bu sebep ile büyük pazar paylarına sahip olamıyor, çok büyük kitlelere ulaşamıyoruz. Fakat hedefimiz ulaşabildiğimiz siz değerli müşterilerimizde %100 güven ve memnuniyet hissi oluşturmaktır. İstiyoruz ki marka bilinirliğimiz kalite ve doğallığımızdan gelsin.

%100 YERLİ VE DOĞAL

Tüm et çeşitlerimiz yerli ve doğal beslenen danalarımızın etlerinden elde edilmektedir.

%100 GÜVENLİ

Tüm et ürünlerimiz çiftliğimizden sofranıza kadar gelen süreçte kontrolümüz altındadır.

%100 SAĞLIKLI

Tüm et ürünlerimiz serbest şekilde yaylalarda beslenen yerli danalardan elde edilmektedir.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Doğal yöntemler ile elde edilen etlerimiz kullanım amacınıza uygun işlenerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır.